Actueel

Care2Care en ZorgZijn Werkt willen krachten bundelen

Op 21 januari jl. werd tijdens de informatiesessie niet alleen het arbeidsmarktprogramma 2021 gepresenteerd, maar ook de toekomstvisie; een samenvoeging van Care2Care met ZorgZijn Werkt.

We willen de krachten bundelen om ook in de toekomst efficiënt en met slagkracht de regio te kunnen bedienen. ‘Er komen voor werkgeversorganisaties steeds meer taken en verantwoordelijkheden bij en de maatschappelijke uitdagingen zijn omvangrijk. Door samengaan versterken we de kracht zodat we meer impact kunnen maken voor de regio.’ aldus Tanja Ineke, bestuursvoorzitter Care2Care.

Toekomstbestendige zorg

De zorg en het welzijn in Nederland is van zeer hoog niveau. Tegelijkertijd zijn de maatschappelijke uitdagingen omvangrijk. Het kan niet anders dan dat de zorg anders georganiseerd moet worden. Het regisseren van (regionale) samenwerking is essentieel als het gaat om inrichten van  toekomstbestendige zorg en het wordt daarbij gezien als de sleutel om het beste resultaat te bereiken.
 

Gedeelde missie en visie

Ook tussen de werkgeversorganisaties binnen het ROAZ netwerk West is de samenwerking toegenomen met het oog op de aanpak van de regionale arbeidsmarktvraagstukken. Evert de Glint, voorzitter ZorgZijn Werkt; ‘Wij delen dezelfde visie en missie als Care2Care en wij zien kansen in het samenvoegen van beide organisaties met het oog op verduurzaming en continuïteit in de regio.’

Toegevoegde waarde voor onze leden

Om de continuïteit van zorg en welzijn te kunnen waarborgen, voor nu en in de toekomst, streven wij naar voldoende en goed gekwalificeerd personeel. Arbeidsmarktvraagstukken mogen geen reden zijn om niet in de zorgvraag te kunnen voorzien. Met een goed arbeidsmarktprogramma voorzien wij onze leden en netwerk van passende initiatieven.

Met een gezamenlijke organisatie is er één aanspreekpunt en gesprekspartner voor arbeidsmarktvraagstukken. Dat bevordert de samenhang, communicatie en de zichtbaarheid en geeft meer ruimte voor regie en efficiëntie. Dit maakt het samenwerkingsverband sterker, voorkomt versnippering en kunnen we waar nodig versnellen, vergroten en verduurzamen. We doen dit vanuit de gedachte ‘Groots denken, lokaal doen!’

De komende maanden zal er meer duidelijk worden over de samenvoeging waarover de leden uiteraard op de hoogte gehouden worden. 

Voor meer informatie kun je contact met Caren Reinoud, Directeur a.i. Care2Care opnemen via caren@care2care.nl of 06 – 13 03 33 90.

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van geanonimiseerde cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en voor de analyse van onze website. Deze cookies kun je niet uitzetten. Bij het tonen en afspelen van YouTube video's worden cookies van derden geplaatst. Deze cookies van derden kun je wel uitzetten. Klik op "Akkoord" als je akkoord gaat met dit gebruik van cookies, klik op "Aanpassen" voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies deze website plaatst.

Deze website maakt gebruik van geanonimiseerde cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en voor de analyse van onze website. Deze cookies kun je niet uitzetten. Bij het tonen en afspelen van YouTube video's worden cookies van derden geplaatst. Deze cookies van derden kun je wel uitzetten. Klik op "Akkoord" als je akkoord gaat met dit gebruik van cookies, klik op "Aanpassen" voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies deze website plaatst.